TIP: Jume.in vám pomůže v plnění každodenních úkolů

Internet |

V dnešním tipu si představíme zajímavý systém, který vás ohodnotí za plnění každodenních činností.

TIP: Jume.in vám pomůže v plnění každodenních úkolů
Jume.in je zajímavá služba, která vás ohodnocuje (body, levely atd.) za věci, jež musíte ve svém životě dělat tak jako tak. Pokud se tedy nemůžete častokrát donutit k plnění svých povinností, ohodnocení systému Jume.in za jejich splnění vás může dobře motivovat. Rozhraní Jume.in se do značné míry podobá Twitteru - kromě vytváření seznamu věcí, jež musíte udělat, můžete také sdílet úkoly s dalšími lidmi ve vašem seznamu přátel.

Nevýhodou služby je to, že můžete snadno podvádět: vy si vytvoříte úkol, který plánujete udělat a vy sami také posoudíte, zda jste jej splnili. Pokud se tedy chcete rychle dostat na nějakou úroveň, stačí vytvořit a "splnit" pár úkolů. A co je ještě horší, propojení Jume s Facebookem a Twitterem vyústí v nepřetržité informování vašich přátel na těchto sociálních sítích o vámi splněných úkolech, což může být poněkud otravné.

Co tedy o Jume.in říci na závěr? Nápad je to rozhodně dobrý a stojí za vyzkoušení, avšak zatím se jeví být mírně nedotažený do konce (taky služba zatím běží pod nálepkou Beta).


Komentáře