E-mail od Facebooku: nejhorší věc, jaká nás mohla potkat?

Internet | 17.11.10

Na internetu se objevily nové informace o chystaném e-mailu od Facebooku. Bude opravdu o co stát?

Jak jsme vás včera informovali, Facebook v pondělí oznámil, že pracuje na vývoji vlastního webmailu. A i když se toho o novém e-mailu zatím příliš neví, s jistotou se můžeme spolehnout na následující.

Nebudete moci mazat své zprávy

Zní to šíleně? Bohužel je tomu tak - nikdy nebudete moci smazat zprávy, které jste v opilosti napsali své ex-přítelkyni ve dvě ráno - všechny zprávy na Facebooku budou propojeny (takže nepůjdou smazat běžné zprávy mezi uživateli Facebooku, ani e-maily) a vy s tím nic neuděláte.

E-maily na Facebooku – změť stovek zpráv v jednom

Facebook chce být "cool" a vyhýbat se zbytečným formalitám, a tak nebudou nijak rozděleny maily, zprávy ani komunikace z chatu. Namísto toho budete mít s jednou osobou ve zprávách na Facebooku uloženou jednu velkou konverzaci. Představte si, jak někdy nemůžete najít důležité e-maily na webmailu (například na Gmailu), který poskytuje velké množství rozšířených funkcí pro hledání. Jaké to pak asi bude hledat jednu zprávu ve změti stovek dalších.

K čemu ten e-mail vlastně bude ?

A poslední (možná nejdůležitější) otázka na závěr: proč by vám přátelé, kteří nemají Facebook, psali najednou e-maily na nový mail @Facebook.com, když už dávno máte svůj zavedený e-mail?


Komentáře