Systémové nároky hry Empire: Total War

Hry | 29.01.09

Nepříliš vysoké hardwarové nároky kompenzuje požadavek na hodně velké množství volného místa na vašem harddisku. Očekávejte dále klasickou cenu od CD Projektu a nutnou internetovou aktivaci.

Společnost SEGA Europe Ltd. oznámila, že další díl slavné série Total War, který nese název Empire: Total War, se objeví na pultech obchodů dne 4. března. Cena byla stanovena na 1 199 Kč v ČR, resp. 47,99 €/1 445,60 Sk na Slovensku. Krom toho si zákazníci budou moci objednat i elektronickou verzi hry, která bude k dispozici již 3. března od 18:00 GMT.

Nezapomeňte, že "krabicovou" i digitální verzi hry je třeba aktivovat přes STEAM, špičkovou online platformu pro PC hry a digitální zábavu. Pokud hru kupujete přes tento systém, budete ji moci začít stahovat již 48 hodin před datem maloobchodního vydání. Další informace o systému STEAM najdete na internetových stránkách www.steampowered.com.

Minimální systémové požadavky pro Empire: Total War jsou následující:

Operační systém: Windows XP 32bit (service pack 2), Windows Vista 32bit

Procesor: jednojádrový Intel 2,4 GHz nebo ekvivalentní AMD

Systémová paměť: 1 GB RAM (XP), 2 GB RAM (Vista)

Grafická karta: 256MB grafická karta kompatibilní s DirectX 9.0c (shader 2.0 nebo vyšší)

Zvuková karta: zvuková karta kompatibilní s Directx9.0c

15 GB volného, nekomprimovaného místa na pevném disku

Empire: Total War se odehrává v bouřlivém 19. století, po kterém věrní příznivci této série volali nejvíce. Toto období proslulo mnoha válkami, povstáními i technologickými pokroky. Vědeckotechnická revoluce, americký boj za nezávislost, závod o ovládnutí východních obchodních cest a globalizace války na zemi a na moři - to vše zaručuje, že Empire: Total War bude nejbohatší a nejdynamičtější PC strategií, jaká dosud spatřila světlo světa.  

Další informace o této hře pak naleznete na oficiálních stránkách.

 

Zdroj: PR

 Související články
Komentáře