Ponorkové 3D dobrodružství Steel Diver vychází na počátku května

Hry | 05.04.11

Ponořte se do vodního světa ve vlastní ponorce, kterou budete muset bezpečně vést přes překážky, nebo odrážet útoky nepřátel prahnoucích po vašem zneškodnění.

Užijte si hned tři různé herní módy, z nichž každý nabízí celou řadu podmořských zážitků, to vše navíc bez nutnosti používat 3D brýle. V módu Mise (Mission) budete mít za úkol ponorku dovézt do cíle, do cesty vám ale budou plout různé překážky a samozřejmě i nepřátelská plavidla plná záškodníků, kteří nemají větší přání, než vás insultovat.

V módu Periskop útočí (Periscope Strike) si přijde na své gyro senzor konzole Nintendo 3DS, vaším hlavním posláním totiž bude lokalizovat a potápět nepřátelská plavidla. Zkuste otočku ve svém křesle a na displeji uvidíte, jaká je momentálně situace 360° kolem vaší osy.

Na strategii je zaměřený mód Ocelový velitel (Steel Commander), ve kterém budete co nejlépe skrývat vlastní lodě a zároveň lokalizovat ty nepřátelské na mapě. Pak už jen zbývá nakopnout vlastní torpéda a... začít potápět! Přestala vás hra bavit o samotě? Žádný problém. Použijte funkcionalitu Download Play, která vám otevře mód Steel Commander pro dva hráče -  váš kamarád navíc nemusí mít ani originální zakoupenou hru, aby si s vámi mohl zahrát. Jak budete hrát, je pak už jenom na vás, buď si můžete potápět loď navzájem, anebo spojit síly a hrát proti počítači.

Začněte už teď trénovat strategii, zaměřování a místo krabičky poslední záchrany i plavání - Steel Diver pro Nintendo 3DS do Evropy připlouvá už 6. května 2011.

 

Zdroj: TZ


Komentáře