Oznámení Virtua Tennis 2009

Hry | 09.02.09

Populární arkádový tenis od Segy se v květnu dočká dalšího rozšíření, cíleného na hráče vlastnící herní platformy PS3, X360 a PC. Mezi novinkami najdete např. týmová utkání v Davis Cupu.

Známá a úspěšná tenisová série od Segy se v měsíci květnu rozroste o další herní přírůstek. Půjde o projekt Virtua Tennis 2009, cílený přitom na majitele konzolí PS3 a X360, potažmo majitele PC. Opět se dočkáte možnosti vytvořit si svého vlastního tenistu, tentokráte ovšem za pomoci mnohem pokrokovějších editačních nástrojů, umožňujících přiblížit jeho vzhled vašemu vlastnímu já.

Přičemž v rámci hlavního režimu World Tour se připravte na fakt, že vás budou trénovat bývalé legendy bílého sportu. Ty současné budou stát na druhé straně kurtu - jako vaši soupeři, ve výčtu známých jmen najdete Rogera Federera či Andy Murrayho, resp. Venus Williams či Anu Ivanovičovou.   

Pochopitelně zůstane zachován ryze arkádový rámec hraní, s 12 minihrami (pět má být již zcela nových) a poněkud specifickými fyzikálními zákonitostmi, díky nimž postavy dokážou dobíhat míčky, které by nezvládl ani Rafa Nadal (mimochodem, právě v téhle souvislosti doporučuji jedno opravdu moc pěkné počtení).

Vedle tradičního singlu a deblu (tady vč. mixu) bude zcela premiérově zahrnut ve hře také Davis Cup. A zapomenout bych neměl ani na online hraní a v posledku skutečnost, že v případě PC verze bude tato distribuována toliko online cestou. Další info najdete na oficiální stránce produktu.   

Zdroj: PR

 


Komentáře