Fifa 10 DEMO

Hry | 11.09.09

Společnost Electronic Arts dnes uvolnila hratelnou demoverzi fotbalového simulátoru Fifa 10.


„K další inovaci FIFA 10 způsobem, jaký naše fanoušky zajímá nejvíce, jsme plně využili ohlasů z více než 275 miliónů zápasů, odehraných online," uvedl Andrew Wilson, viceprezident a výkonný producent série FIFA. „Naslouchali jsme připomínkám hráčů a odpověděli jim v podobě vylepšeného ovládání fotbalistů, jejich reakcí a inteligence, a vytvořili to, co pokládáme za nejautentičtější fotbalovou videohru na světě."

Vyváženější kolmé přihrávky vzduchem, inteligentnější brankáři, realističtější systém střelby s nižší frekvencí zasahování brankových tyčí, tréninkový areál k pilování herních dovedností a rychle rozehrávaným přímým kopům, jsou jen jedněmi z mnoha věcí, na něž fanoušci poukázali, a které jsou ve FIFA 10 vyřešeny.

FIFA 10 rovněž obsahuje zdokonalené pokračování Manažerského módu s více než 50 vylepšeními, zahrnujícími nový realismus zápasů, věrohodnější hráčské přestupy, prováděné na základě většího počtu rozhodovacích kritérií a křivku výkonnostního růstu fotbalistů, která lépe odpovídá skutečnosti. Demoverze je dostupná už i na Xbox Live a na PlayStation Network.

 

Stáhnout soubor

 
Komentáře