Bitva začíná - distribuce Battleforge zahájena

Hry | 31.03.09

Studio Phenomic společnosti Electronic Arts oznámilo zahájení distribuce nové realtimové strategie BattleForge. Na nově spuštěných herních serverech se hráči mohou vydat na bojiště ve fantasy světě, kde budou používat své virtuální obchodovatelné karty k vybudování mocných armád pro boj s protivníky.

Nová RTS BattleForge dává hráčům možnost přizpůsobit si hru rozšířením kolekce o další jednotky. Tento flexibilní model nabízí zcela libovolné přizpůsobení dodatečného obsahu, přesně podle přání uživatele.


Základní verze BattleForge obsahuje čtyři startovní balíčky každé z herních frakcí-přírodních živlů - ohně, mrazu, přírody a stínu - plus 3000 bodů BattleForge.  Za body BattleForge si hráči mohou nakoupit až 12 dalších posilových balíčků a získat tak celkem 160 karet.


Za body BattleForge bude také možné dokupovat do posilových balíčků další jednotlivé karty. Posilový balíček obsahuje osm karet - pět obyčejných, dvě zvláštní a jednu vzácnou nebo velmi vzácnou - a stojí jen 250 bodů BattleForge. Prostřednictvím bodů BattleForge lze rovněž dražit nebo kupovat karty dalších hráčů v online aukčním domě, nebo dát do dražby vlastní nadbytečné karty a získat za ně další body BattleForge. Kromě toho mohou hráči využít i možnosti přímého obchodování karet. S nulovými poplatky za předplatné, pravidelně poskytovaným bezplatným obsahem a aktualizacemi nových map a herních módů, mají hráči naprostou volnost v rozhodování o tom, do jaké míry si hru přizpůsobí podle vlastního přání.


Přidáním dalších karet sice hráč získá větší počet variant výběru, ovšem sestavení skutečně silného balíčku vyžaduje určité schopnosti. Prostřednictvím vítězství v epizodách a hodnocených duelech systémem Player vs. Player (PvP) mohou hráči získat upgrady karet a zlato. S tím jak rostou hráčovy dovednosti, zlepšuje se i jeho armáda.


BattleForge vychází ve verzi pro PC za doporučenou MOC 1 199 Kč. Hraní hry je bezplatné. Další informace naleznete na www.battleforge.com, www.electronicarts.cz/battleforge


 
Nová videa ke hře můžete stahovat zde:


BattleForge - The Shadow Trailer

BattleForge Launch trailer


Komentáře