Chystá se Forza Motorsport 3?

Hry | 18.02.09

Populární závodní série se dočká dalšího přírůstku už letos na podzim? Je to možné? Možné ano, ale jisté nikoliv, jde zatím jen o další vlnu spekulací, které Microsoft dosud nijak nepotvrdil.

Popravdě, je jasné, že třetí díl po úspěchu předchozích dvou musí jednou přijít. Dříve či později. Otázkou zůstává, kdy? Podle neověřených a nepotvrzených informací se Forza 3 objeví na trhu se závěrem letošního roku a dle již dříve uniklých zpráv by tahle exkluzivní X360 hra měla nabídnout přes 400 vozů a stovku tratí, na kterých se tyto budou moci prohánět. Bez zajímavosti nakonec není ani zmínka, že Forza 3 by měla být hned na dvou DVD (!). Nicméně všechno tohle jsou čiré spekulace, chytřejší budeme na E3, kde by Microsoft měl oznámit svůj podzimní herní lineup.

V něm patrně nebude chybět ani pokračování úspěšného Crackdown, na kterém mají nyní pracovat lidé ze skotského Ruffian studia (tvořeného z větší části bývalými vývojáři, podílejícími se právě na tvorbě prvního dílu) či Halo: ODST. Na konec povídání snad jen pochvalnou noticku, že série Forza Motorsport je mezi hráči ceněná mimo jiné díky výbornému  fyzikálnímu enginu s modelem poškození, který stále tolik chybí konkurenčnímu Gran Turismu.

Zdroj: Shacknews

 


Komentáře