Ashampoo UnInstaller 2010 – plná verze ZDARMA!

Hry | 27.04.10

Ve spolupráci se společností Ashampoo vám dnes přinášíme další plnou verzi zdarma ke stažení.

Jistě to znáte: do počítače postupně instalujete různé aplikace a programy, což časem vede k tomu, že se výkon PC zpomalí. Problém  neodstraníte ani ručním mazáním, ani přes funkci Windows "Přidat nebo odebrat programy". Instalátory totiž vytvářejí záznamy v registrech, do operačního systému přidají vlastní knihovny a nechají uložená různá individuální nastavení. Pokud se chcete tohoto nepříjemného nešvaru vyvarovat, Ashampoo UnInstaller 2010 pro vás může být vhodným řešením.

Tento program automaticky sleduje průběh instalace nových programů a umožňuje tak následně jejich snadnou a důkladnou odinstalaci. Opomenout nesmíme ani další užitečné funkce, jako jsou nástroje pro defragmentaci disků, správa fontů, vymazání dočasných a zdvojených souborů, vyčištění registru a mnoho dalšího.

Běžná cena tohoto programu činí 1000 Kč, ale ty teď můžete nechat v klidu v kapse pro jiné účely, protože od nás získáváte tento program zcela zdarma!


Stáhnout Ashampoo UnInstaller 2010

 

 

Návod k instalaci:

Stáhněte soubor a spusťte instalaci. Po dokončení instalace se vám automaticky otevře internetový odkaz, kde vyplníte svoji funkční e-mailovou adresu a stisknete tlačítko Send. Poté  vám na e-mail, který jste zadali při registraci, přijde zpráva s odkazem, který otevřete. Následně vyplníte své jméno, příjmení a následně  vše potvrdíte. Vzápětí po registraci vám přijde další e-mailová zpráva, tentokrát s registračním klíčem, který vložíte při spuštění programu do nabídky „Vložte klíč“.

Upgrade na Ashampoo UnInstaller 4 za zvýhodněnou cenu:

Pokud vás program zaujme, můžete využít i zvýhodněný upgrade na novější verzi Ashampoo UnInstaller 4. Můžete tak učinit kliknutím na upgrade Ashampoo UnInstaller 4 nebo přímo v programu v záložce Internet – Upgrade! Získáte tak 75% slevu, oproti běžnému nákupu.


Informace o výrobci:


http://www.ashampoo.de | http://www.ashampoo.com

email: sales@ashampoo.com


Komentáře