Akční arkáda Galidor: Defenders of the Outer Dimension

Hry | 08.07.03

Bojujte v cizích dimenzích v akčně laděné arkádě…

Společnost Lego uvolnila informace o nové akční arkádě vyvíjené v dílnách týmu Asylum. Ve hře, příběhem i ztvárněním (koukněte na screenshoty) značně připomínající úžasný Evil Twin, se ujmete role Nicka Bluetootha a pokusíte se zachránit vaše přátele z rukou zlého tyrana Gorma.


S Nickem projdete celkem čtyřmi zcela odlišnými světy, kde se utkáte s hordou nepřátel. Na konci každé úrovně (v každém světě jsou tři) změříte síly s hlavním bossem. Pokud se vám podaří nad ním zvítězit, získáte důležitý fragment potřebný k dalšímu postupu a osvobození vašich zajmutých přátel. Na své cestě bude Nick moci využít sedmi speciálních schopností (např. super skoku nebo jakési balistické energie) k poražení zvláštně vypadajících tvorů a nalezení správné cesty do další úrovně. K cestování mezi světy využijete trans-dimensionální navigační modul, do něhož bude třeba sehnat palivo potřebné na další výpravu.


Galidor: Defenders of the Outer Dimension je vytvářen pro několik herních platforem. Datum vydání PC verze byl stanoven na září 2003.Související články
Komentáře