Acer Aspire a TravelMate v nových kabátech

Hardware | 22.05.07

Řady notebooků Acer Aspire a Acer TravelMate mají nový design. Stylový, líbivý, vytvořený na základě připomínek zákazníků, ale také zřetelně odlišný pro obě řady. Nyní se s ním můžete seznámit

Acer mění přístup k osobním počítačům podobně, jako jej mění zákazníci. Počítače už nejsou považovány za hardware, nýbrž za komoditu. Zákazníci kladou stále větší důraz na image a požadují výrobky s intuitivním a snadným ovládáním bez neúčelných zbytečností.
Pro společnost Acer představuje design důležitý způsob sdělení hodnot značky: Okamžitá použitelnost a kvalita nových notebooků vyjadřují přístup společnosti Acer k vývoji nových výrobků, které jsou navrženy s nejvyšší péčí i inovativním přístupem a vyznačují se snadnou obsluhou a spolehlivostí.

Nový design notebooků Acer vyjadřuje jednoznačně identitu výrobku a odlišuje řady spotřebitelských a profesionálních počítačů Acer. Odpovídá nové organizační struktuře společnosti Acer, v níž došlo k rozdělení na divizi spotřebitelských počítačů a divizi profesionálních počítačů. Vytvoření nezaměnitelného vzhledu představuje důležitý krok k jasnému rozlišení obou tržních segmentů prostřednictvím výrobků. Přesně definovaný soubor vlastností designu a stylu zprostředkuje v budoucnosti sdělení hodnoty mobilních výrobků společnosti Acer mnohem účinnějším způsobem.

Foto: Acer, autorKomentáře