Freeware: CrashPlan - zálohujte profesionálně

Downloads |

Hledáte nástroj, který bude multiplatformní, umožní přístup k online datům z vašeho smartphonu a navíc bude disponovat jednoduchým ovládáním?

Freeware: CrashPlan - zálohujte profesionálně
Po spuštění programu budete vyzváni k vytvoření účtu a zadání e-mailu, na který se budou odesílat informace o provedených zálohách. Samotné ovládání aplikace je jednoduché a navzdory absenci češtiny jej zvládnou i začátečníci. CrashPlan umožňuje zálohovat vaše data na různé disky (kromě síťových), na jiný počítač v síti s nainstalovanou aplikací nebo na počítač přítele, který rovněž používá CrashPlan. Samozřejmostí je, že jsou data šifrována. Po dobu jednoho měsíce můžete navíc bezplatně využívat online úložiště, které si po uplynutí této doby musíte případně zakoupit. Pro přístup ke svým datům lze použít také aplikaci ve svém smartphonu běžícím na iOS nebo Androidu.


Pomocí CrashPlan zálohujte svá data profesionálně a mějte k nim přístup z iPhonu či Adrnoidu


Verze: 3.0.3

Typ: zálohování

Systém: Windows XP / Vista / 7 / Mac OS / Linux / Solaris

Velikost: 32,5 MB

Licence: Freeware

Cena: Zdarma

Čeština: Ne

Domovská stránka: Code 42 Software

Stáhnout program


Autor se již od útlého dětství věnuje IT a je autorem mnoha lokalizací softwaru do češtiny. Ve volných chvílích píše Buchtič blog převážně o IT a herním průmyslu.Úvodní foto: © Andrea Danti - Fotolia.com

Komentáře