Download: Norton 360 v5.0 na 90 dnů zdarma

Download |

Ve spolupráci se společností Symantec vám přinášíme nejnovější verzi komplexního bezpečnostního balíku Norton 360 ve verzi 5.0 na 90 dnů zdarma.

Download: Norton 360 v5.0 na 90 dnů zdarma
Norton 360 je komplexní bezpečnostní balík vyvíjený společností Symantec, jež si klade za cíl ochránit váš počítač, vaši identitu i veškeré soubory před stále se rozrůstajícími hrozbami plynoucími z internetu.

Aktuální verze produktu Norton 360 podle svých autorů vylepšuje uživatelské rozhraní, které se nyní jmenuje Norton Control Center. To dává uživatelům přehled o stavu bezpečnosti, nastaveních a informuje o ochraně počítače a výkonnosti. Norton Control Center také umožňuje přístup k Norton Cybercrime Index, Norton Online Family a službě pro hodnocení webových stránek Norton Safe Web. Norton Safe Web zvyšuje ochranu on-line a nově obsahuje značku bezpečí Norton pro internetové stránky, které používají VeriSign SSL certifikáty nebo VeriSign Trust Seal (VeriSign je nyní součástí společnosti Symantec). Z Norton Control Center mohou spotřebitelé také „proklikávat“ na nástroj Norton Safe Web pro Facebook, který kontroluje novinky a zeď Facebooku, jestli neobsahují škodlivé odkazy a další hrozby.

Stáhnout Norton 360 5.0 (141 MB)

 

Norton 360 - Control Center

 

Norton 360 má kromě antivirové ochrany za úkol zajistit uživatelům počítače také vyšší výkon prostřednictvím nástrojů pro vyladění počítače, k dispozici je rovněž automatické zálohování. Vyladění počítače podle Symantecu nabízí rychlejší čištění registrů, jemné vyladění hlavních systémových nastavení a uvolnění paměti, takže se aplikace spouští a fungují rychleji a jsou odstraněny zbytečné soubory, které snižují výkon pevného disku.  Norton 360 také aktualizuje průběžný stav zálohování a šifruje soubory zálohované on-line.

 

Norton 360 5.0 integruje následující technologie (stejně jako produkt Norton 2011):

 • Insight - bezpečnostní technologie založená na pověsti souborů. Symantec Insight analyzoval anonymní vzory souborů softwaru z více než 175 milionů klientských počítačů a automaticky identifikuje a blokuje nový škodlivý software.
 • SONAR 3 je hybridní řešení založené na sledování chování potenciálních hrozeb i jejich pověsti, identifikuje a blokuje nové útoky, programy určené pro kriminální použití a další hrozby, které se jinak vyhnou tradiční detekci. SONAR 3 hrozby automaticky vyhodnocuje bez nutnosti zásahu uživatele.
 • Norton Power Eraser a Norton Bootable Recovery Tool jsou nástroje, které poskytují agresivní detekci a technologie pro obnovení systému a umožňují uživatelům vyčistit již dříve infikovaný počítač.

  Norton 360 - nastavení

   

  Návod k instalaci

  Stáhněte a spusťte instalaci programu. V prvním okně potvrďte, že souhlasíte s licenční uživatelskou smlouvou a klikněte na tlačítko Souhlasím a nainstalovat. Proběhne samotná instalace programu, jejíž časový průběh se odvíjí od hardwarové konfigurace vašeho počítače. Jakmile bude proces dokončen, vyzve vás instalační průvodce k prvnímu spuštění programu, které zahájíte kliknutím na tlačítko Prozkoumat, a zároveň si od vás vyžádá aktivaci produktu, která spočívá v jednoduchém zadání vaší platné e-mailové adresy a kliknutí na tlačítko Další. Aktivaci dokončíte přihlášením se ke svému účtu Norton Account, k čemuž použijete heslo, které vám bylo zasláno na vámi uvedenou e-mailovou adresu. Kliknutím na tlačítko Připojit produkt úspěšně zaregistrujete.

  Norton 360Koupě plné verze

  Pokud budete s produktem spokojeni a budete si chtít zakoupit plnou, časově neomezenou verzi, můžete tak učinit u prodejců výpočetní techniky nebo na webu společnosti Symantec. Verzi s platností na jeden rok, jež zahrnuje licenci až pro tři počítače, si tam můžete pořídit za 1899 Kč včetně DPH.


  Komentáře