Nová verze Navision Financials 2.0

Archiv | 01.01.99

Navision Software Česká republika uvedla začátkem listopadu 1998 na trh další verzi svého komplexního podnikovéhoNavision Software Česká republika uvedla začátkem listopadu 1998 na trh další verzi svého komplexního podnikového řešení Navision Financials 2.0 určeného pro střední a velké společnosti.
Rozšířené Navision Financials, které získaly loga Microsoft Designed for Windows 98/NT a Microsoft Office 97 Compatibile, již nejsou pouze ekonomickým informačním systémem, ale přecházejí do kategorie Enterprise Business Solution, neboť součástí řešení může být i výrobní aplikace, která splní požadavky široké škály výrobních postupů.
Navision Financials mají velmi jednoduché ovládání plně kompatibilní s produkty Microsoftu a lze u nich využít jak stejné klávesové zkratky, tak i například Microsoft InteliMouse. Společnost Navision Software zároveň provedla portaci na databázi Microsoft SQL Server 7.0 a v nejbližší době připravuje její oficiální uvolnění. Navision Finncials mají rovněž plnou podporu roku 2000 a plnou podporu měny euro

Související články
Komentáře

K tomuto článku není připojena žádná diskuze, nebo byla zakázána.