Asus rozšiřuje svou řadu Republic of Gamers o nové herní produkty

Novinky |

Rození hráči počítačových her, zbystřete své smysly. Asus na prázdniny přichystal řadu herních produktů od základních desek po grafickou i zvukovou kartu.

Asus rozšiřuje svou řadu Republic of Gamers o nové herní produktyVýrobce elektroniky Asus přichází s řadu nových produktů, jež cílí především na herní nadšence či milovníky multimédií. Podívejme se na dvojici našlapaných základních desek a herní grafiku i zvukovku.

 

Základní deska Maximus V Extreme

Základní deska Maximus V Extreme je vybavena nejnovějším systémem napájení ROG Extreme Engine DIGI+ II, který zajišťuje vysokou účinnost napájení pomocí digitálních regulátorů a umožňuje precizní přetaktování CPU, DRAM a iGPU.

Deska obsahuje nástroj OC Key, což je hardwarové příslušenství sloužící k přetaktování a disponuje grafickým rozhraním, které dokáže zobrazit všechny důležité parametry OSD TweakIt a OSD Monitor sloužící pro přístup k hlavním nastavením a pro sledování systému.

Základní deska Maximus V Extreme

Základní deska Maximus V Formula

Deska Maximus V Formula je určena tvrdému jádru hráčů, kteří se od monitoru nehnou ani v tom nejparnějším počasí a vždy vyžadují nejvyšší výkon. Nabízí inovativní technologii Fusion Thermo - hybridní chlazení, které lze přepínat z konvenčního vzduchového chlazení na aktivní vodní chlazení s lepším odvodem tepla. V konstrukci tohoto řešení se uplatňují celoměděné kanály pro vodní chlazení doplněné o speciální chladicí niklové bodcovité výběžky a integrované teplovodivé trubice umístěné v systému chladicích žeber. Díky tomuto řešení lze navýšit výkon při přetaktování ve hrách nebo srovnávacích testech.

Základní deska Maximus V Formula

 

Grafická karta Matrix HD 7970

Nový grafická karta vychází z karty Radeon HD 7970 a disponuje kromě dostatečného výkonu také vysokou snímkovací frekvencí. Tato karta využívá technologii DIGI+ VRM, kterou naleznete u základních desek ROG, v kombinaci s 20fázovým napájením Super Alloy Power, které bylo vyvinuto speciálně pro grafické karty Asus. Podporuje také hardwarové přetaktování pomocí funkce VGA Hotwire, která si rozumí s nástrojem ROG OC Key pro přímé hardwarové řízení jádra, paměti a napětí jednotlivých fází.

Grafická karta Matrix HD 7970

Herní zvuková karta Xonar Phoebus

Zvuková karta ASUS Xonar Phoebus je určena hráčům, kteří touží po samostatné zvukové kartě. Součástí karty je také externí ovládací panel, který slouží k ovládání hlasitosti a obsahuje rovněž konektory pro snadné připojení sluchátek a mikrofonu. Technologie ROG Command potlačuje dle výrobce až 50 % okolního hluku, a stará se tak o srozumitelnou komunikaci ve hře. 600ohmový sluchátkový zesilovač nabízí tři různá nastavení zesílení a poradí si s jakýmikoli sluchátky na trhu.

xonar phobeus

 

Zdroj: TZ AsusÚvodní foto: © chaoss - Fotolia.com

Komentáře