Apple představí nový iPhone 10. září

Novinky |

Americká společnost Apple údajně představí novou verzi svého chytrého mobilního telefonu iPhone (či více jeho verzí) na konferenci již 10. září.

Apple představí nový iPhone 10. záříI když Apple oficiálně nic nepotvrdil a ani nerozeslal pozvánky, dobře informované zdroje ze společnosti datum poskytly serveru AllThingsD. Očekává se, že americká firma s logem nakousnutého jablka představí novou verzi iPhonu 5 s možným označením iPhone 5S spolu s levnější plastovou verzí smartphonu s označením 5C. Na internetu se v poslední době objevily informace z několika zdrojů, které název 5C potvrzovaly a unikly dokonce i fotografie plastových obalů nových levnějších telefonů.


Na konferenci Apple zcela jistě ukáže také finální verzi iOS 7, který byl poprvé představen v červnu na WWDC. Operační systém bude vůbec poprvé zcela předělán. V současné době je iOS 7 ve stádiu páté betaverze, což znamená, že společnost je již blízko jeho dokončení. V minulosti byla nové verze iPhonu představována také spolu s novými iPody, takže se 10. září můžeme pravděpodobně těšit i na nové verze hudebních přehrávačů.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: Weiphone.com

Komentáře