Download: Norton Internet Security 2011 na 90 dnů zdarma

Download | 21.09.10

Ve spolupráci se společností Symantec vám přinášíme nejnovější verzi bezpečnostního balíku na 90 dní zcela zdarma.

Norton Internet Security 2011 je bezpečnostní balík od společnosti Symantec, který vás ochrání před škodlivými viry i nebezpečnými útoky, zabrání průniku spyware a udrží vaše osobní a citlivá data pod zámkem. Verze 2011 kromě přepracovaného rozhraní přináší i tyto novinky:

  •    Zabezpečení na základě hodnocení kontroluje, kdy a kde programy vznikly, což pomáhá identifikovat a blokovat nové nebezpečné programy. Systém hodnocení vyvinutý týmem Norton umožňuje uživatelům také zjistit, nakolik jsou jejich zvyky při stahování riskantní ve srovnání s 58 miliony současných účastníků programu Norton Community Watch.

  •    Funkce System Insight 2.0 s novým proaktivním upozorňováním na výkon sleduje všechny spuštěné aplikace a nyní uživatele upozorní, pokud některý program nadměrně využívá systémové prostředky a zpomaluje počítač, takže uživatelé mohou provést změny pro zlepšení výkonu.

  •    Funkce Download Insight 2.0 poskytuje agresivní ochranu na základě hodnocení. Povolí spuštění každého staženého souboru až poté, co zkontroluje jeho bezpečnost.

  •    Technologie SONAR 3 pracuje na základě analýzy chování. Poskytuje ochranu před novými hrozbami, které jsou navrženy tak, aby se vyhnuly jiným bezpečnostním funkcím. Vylepšené techniky klasifikace umožňují technologii SONAR 3 identifikovat podezřelý software podle jeho chování a automaticky rozhodovat za uživatele.

  •    Norton Bootable Recovery Tool umožňuje uživatelům softwaru Norton spustit počítač do bezpečného stavu, pokud je systém natolik rozsáhle infikovaný rootkitem nebo jiným škodlivým kódem, že nelze nainstalovat bezpečnostní software nebo řádné spustit počítač. Novinkou v tomto roce je, že průvodce nástrojem Norton Bootable Recovery Tool automaticky vytvoří spustitelné médium CD/DVD/USB.

   

     Stáhnout Norton Internet Security 2011 (114,1 MB)

      

     Návod k instalaci

     Stáhněte a spusťte instalaci programu. V prvním okně potvrďte, že souhlasíte s licenční uživatelskou smlouvou a klikněte na tlačítko Souhlasím a nainstalovat. Proběhne samotná instalace programu, jejíž časový průběh se odvíjí od hardwarové konfigurace vašeho počítače. Jakmile bude proces dokončen, vyzve vás instalační průvodce k prvnímu spuštění programu, které zahájíte kliknutím na tlačítko Prozkoumat, a zároveň si od vás vyžádá aktivaci produktu, která spočívá v jednoduchém zadání vaší platné e-mailové adresy a kliknutí na tlačítko Další. Aktivaci dokončíte přihlášením se ke svému účtu Norton Account, k čemuž použijete heslo, které vám bylo zasláno na vámi uvedenou e-mailovou adresu. Kliknutím na tlačítko Připojit produkt úspěšně zaregistrujete.

     Koupě plné verze

     Pokud budete s produktem spokojeni a budete si chtít zakoupit plnou, časově neomezenou, verzi, můžete tak učinit u prodejců výpočetní techniky nebo v internetovém obchodě společnosti Symantec. Verzi s platností na jeden rok, jenž zahrnuje licenci pro jeden počítač, si tam můžete pořídit za 1589 Kč včetně DPH. V ceně je jednoroční přihlášení k odběru služby zahrnující použití produktu a získávání aktualizací ochrany.


     Komentáře